•  
Kitapların son sayfasını hep yırtarım. O zaman sonu olmaz. Sonlardan nefret ederim. – Doctor Who
Background
American Gods Türkçe Dublaj Devam Ediyor
   0 Favori Ekle

American Gods Türkçe Dublaj imdb: 7.1

American Gods , Neil Gaiman'ın 2001 tarihli aynı adlı romanına dayanan ve Bryan Fuller ve Michael Green tarafından premium kablo ağı Starz içingeliştirilenbir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. Yapımcı Fremantle Kuzey Amerika ve tarafından dağıtılan Lionsgate Televizyon , ilk sezonu Fuller ve Yeşil olarak görev 2017 30 Nisan prömiyeri showrunners ilk sezon için ve değiştirildi Jesse Alexander için ikinci sezonu . Charles H. Egleeüçüncü sezonda showrunner olarak hizmet veriyor . Gaiman yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.Ricky Whittle , hapishaneden serbest bırakıldıktan sonra Bay Wednesday ( Ian McShane ) adında tuhaf bir adamla tanışan ve kısa süre sonra Eski Tanrılar ve Güçlenen Yeni Tanrılar arasındaki büyük ölçekli bir çatışmaya giren, dizinin başrolü Shadow Moon'u oynuyor her gün. Mayıs 2017'de dizi, 10 Mart 2019'da prömiyeri yapılacak olan ikinci sezon için yenilendi. Ertesi hafta Starz , 10 Ocak 2021'de prömiyeri yapılan üçüncü sezon için American Gods'ı yeniledi . Mart 2021'de dizi iptal edildi. üç sezon sonra.Dizi görsel stil ve oyunculuk için övgü aldı ve iki adaylık 69. sıraya Emmy Ödülleri için Sıradışı Ana Tasarım ve Üstün Özel Görsel Efektler . Ayrıca 8. Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödülleri'nde En İyi Drama Dizisi, McShane için Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ve Gillian Anderson için Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu olmak üzere üç adaylık aldı .
 1. Shadow Moon hapisten tahliye olunca gizemli Bay Wednesday ile buluşur ve fırtına bulutları belirir. Shadow bu fırtınanın onun tüm hayatını değiştireceğinden habersizdir. Karısının kısa süre önceki trajik ölümünden dolayı sallantıda olan ve bir anda Bay Wednesdayin koruması olarak işe alınan Shadow, kendini anlamakta zorlandığı bir dünyanın ortasında bulur.
 2. 1
  American Gods Türkçe Dublaj
 3. 2
  American Gods Türkçe Dublaj
 4. 3
  American Gods Türkçe Dublaj
 5. 4
  American Gods Türkçe Dublaj
 6. 5
  American Gods Türkçe Dublaj
 7. 6
  American Gods Türkçe Dublaj
 8. 7
  American Gods Türkçe Dublaj
  American Gods Türkçe Dublaj 1. Sezon 7. Bölüm A Prayer for Mad Sweeney - 11.06.2017
 9. 8
  American Gods Türkçe Dublaj
 10.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Paskalya partisini takip eden efsanevi hesaplaşmadan ve Bay Wednesdayin savaş duyurusundan sadece birkaç saat sonra, Eski ve Yeni Tanrılar arasındaki savaş için hazırlıklar devam eder. Bay Dünya, Wednesdayin saldırısının öcünü almayı planlarken, Bay Wednesday de Shadow, Laura ve Mad Sweeney ile Eski Tanrıları savaşmaya ikna etme görevine devam eder.
 2. Hiç İçerik bulunamadı!
 3.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Hiç İçerik bulunamadı!
 2.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı