•  
Tanrının konumu ile kendi konumumuz arasındaki farkı ortadan kaldırmaya çalışmak, her bilim adamının başına gelebilecek bir tehlikedir. – Fringe
DUYURULAR
Background
Cruel Summer Devam Ediyor
Güzel bir popüler genç olan Kate'in kaçırıldığı ve görünüşte alakasız bir kız olan Jeanette'in tatlı, tuhaf bir aykırı olmaktan çıkıp kasabadaki en popüler kıza ve 95'e gelindiğinde en küçümsenen kişiye dönüştüğü küçük bir Teksas kasabası. Amerika. Dizi, hikaye anlatımına nostaljik zaman atlamalı bir yaklaşım getiriyor: 1. Bölüm, 21 Haziran 1993 (ve '94 ve '95) 'te Jeanette'in bakış açısından anlatılırken, Bölüm 2, aynı üç film boyunca 26 Haziran'da Kate'in bakış açısına dönüyor. yıl. Şimdi dizinin zaman çizelgesini oluşturduğumuza göre, kronolojik sırayla özetleyelim: 1993 | Jeanette ( Bana Sırlarını Söyle 'Chiara Aurelia), doğum gününü en yakın arkadaşları Mallory ( Supergirl'den Harley Quinn Smith) ve Vince ( PEN15'ten Allius Barnes) ile kutlayan tuhaf, diş teli takan bir genç. Hadı kızım!" son dakika hediyesi olarak kolye. Jeanette'in annesi ( Grey's Anatomy'den Sarah Drew) bunun ucuz göründüğünü söylüyor - ancak çok önemli olduğunu kanıtlıyor. Jeanette, güzel, popüler okul arkadaşı Kate'i ( Cloak & Dagger'dan Olivia Holt) bir alışveriş merkezindeki büfede görür ve tuhaf bir şekilde aynı stantta alışveriş yapıyormuş gibi yapar. Jeanette onun doğum günü olduğunu söyleyince, Kate şaşırtıcı derecede tatlıdır ve ateşli erkek arkadaşı Jamie ( Teen Wolf'tan Froy Gutierrez) ile sevişmeden önce ona mutlu bir doğum günü diler . Daha sonra Jeanette, Mallory ve Vince yaz yapılacaklar listesindeki bir maddeyi çizmeye karar verirler, bu daha çok bir cesaret derlemesi gibidir. Böylece, Jeanette'in babasının ( Lois ve Clark'tan Michael Landes) okulun yeni müdür yardımcısı Martin Harris'e ( Parks and Recreation's Blake Lee), onları sahnede neredeyse yakalayan. Kuralları çiğneme telaşı iyi kızın aklına gelir. İkinci bölümde, aynı yıl Kate'in görünüşe devam etmesi gereken annesinin ( Better Off Ted'den Andrea Anders) bir ilişkisi olduğunun açığa çıkmasıyla uğraştığını keşfediyoruz . Bu bilgi Kate'i sarhoş bir kuyruk dönüşüne gönderiyor, bu da onu Martin'in evinin önündeki kaldırımda buluyor. Rdizi.com İyi seyirler diler..
 1. Güzel bir popüler genç olan Kate'in kaçırıldığı ve görünüşte alakasız bir kız olan Jeanette'in tatlı, tuhaf bir aykırı olmaktan çıkıp kasabadaki en popüler kıza ve 95'e gelindiğinde en küçümsenen kişiye dönüştüğü küçük bir Teksas kasabası. Amerika.
 2. 1
  Cruel Summer
  Cruel Summer 1. Sezon 1. Bölüm Happy Birthday, Jeanette Turner - 20.04.2021
 3. 2
  Cruel Summer
  Cruel Summer 1. Sezon 2. Bölüm A Smashing Good Time - 20.04.2021
 4. 3
  Cruel Summer
  Cruel Summer 1. Sezon 3. Bölüm Off With a Bang - 27.04.2021
 5. 4
  Cruel Summer
  Cruel Summer 1. Sezon 4. Bölüm You Don't Hunt, You Don't Eat - 04.05.2021
 6.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı