•  
Herkes yalnız ölür ama birileri için bir şey ifade ettiysen, birilerine yardım ettiysen ya da birilerini sevdiysen, tek bir kişi bile seni hatırlıyorsa belki de aslında hiç ölmezsin. – Person of Interest
Önerilen Diziler
Dizi izlemek geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen aktiviteler arasında yer almıştır. Özellikle eşimizle ve çocuklarımızla izlediğimiz diziler hem vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Teknolojinin giderek gelişim göstermesiyle beraber tüm hayatımızı diziler ele geçirmiştir.
Rdizi.com vasıtasıyla tüm Aile Dizileri hakkında bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz diziyi hiç vakit kaybetmeden izleyebilirsiniz.
Hemen her sezonu sizlerle paylaşan rdizi.com ile siz de vakit geçirebileceğiniz gibi eski dizilere ulaşarak seyretme imkanını elde edebilirsiniz.
Bildiğiniz üzere televizyon yöneticileri rahat hareket edememekle beraber zaman zaman RTÜK tarafından erişim engellerine maruz kalabilir. Hal böyle olunca dizi severler izlediği dizilerden uzak kalırlar. Teknolojinin giderek gelişmesiyle bu durumun önüne geçilmiştir.

Tüm Aile Dizileri Bu Sitede..!


Gerek komedi, gerek dram, gerek aksiyon, gerek romantik, gerek Türkçe, gerek ise yabancı Aile dizilerini sizlere sunan siteye giriş yapabilirsiniz. rdizi.com ile siz de hem boş vaktinizi değerlendirebilir hem de ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz.
Hemen herkese hitap eden dizileri bünyesinde barındıran site sayesinde oldukça verimli vakit geçireceksiniz. Biz şuanda sizlere özellikle 1990’lı yıllarda yayınlanan Türk dizilerinden bahsetmek istiyoruz. Bu dizileri okuduğunuzda siz de o günlere gideceksiniz. İşte, unutulmaz aile dizileri…

Unutulmaz Türk Aile Dizileri


Yayınlandığı günden itibaren unutulmayan bazı Türk dizileri vardır. Bu Türk dizileri hemen herkesin hatırlayacağı ve hayatında bir kere bile olsa mutlaka izlediği diziler arasında yer almaktadır. Unutulmaz Türk Aile Dizileri hakkında hazırladığımız listeyi incelediğinizde siz de hey gidi günler diyebilirsiniz. Şimdilerde tüm bu dizileri rdizi.com vasıtasıyla izleyebilirsiniz. İşte, Unutulmaz diziler:

1990’lı Yılların Unutulmaz Dizisi: Süper Baba


1993 ile 1997 yılında yayınlanan ve Şevket Altuğ ile Sümer Tilmaç’ın başrolünü üstlendiği dizi şimdili zamanda bile unutulmadı. ATV ekranlarında yayınlanan dizinin konusu boşanmış üç çocuklu bir babanın yaşam mücadelesini anlatmaktadır.

Böyle Aşk Nerde Dedirten Dizi: İkinci Bahar


Başrollerini Şener Şen ile Türkan Şoray’ın üstlendiği İkinci Bahar dizisinde Ali Haydar ile Hanım’ın büyük aşkı anlatılmaktadır. Siz de bu diziyi izleyerek gerçek aşkın nasıl olduğunu görebileceksiniz.

Bir Zamanların Aile Komedisi: Ekmek Teknesi


Dizi yayınlandığı günden itibaren oynayan her oyuncu fenomen olmuştur. Orta sınıf bir Türk aile yapısını anlatan Ekmek Teknesi dizisinde gerek dram, gerek komedi gerek ise trajedi olaylarına şahit olacaksınız.

Romantik Türk Aile Dizisi: Asmalı Konak


2002 ile 2003 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan aile dizisi Asmalı Konak’da hem töresel yaşama hem de modern yaşama şahit olacaksınız. Farklı koşullarda yaşamış Bahar ve Seymen’in büyük aşkını konu edinen diziyi siz de mutlaka izlemelisiniz.

Uzun Soluklu Aile Dizisi: Avrupa Yakası


2004 ile 2009 yılları arasında 6 sezon oynayan Avrupa Yakası dizisinin yapımcılığını Sinan Çetin, senaryosunu ise Gülse Birsel üstlenmektedir.

Maceralı Bir Aile Dizisi: Oz


1997 ile 2003 yılları arasında HBO kanalında yayınlanmış olan dizi şuanda rdizi.com üzerinde yayınlanmaktadır. Dizi genelinde Amerikan hapishanesinde geçen olaylar konu edinmektedir. Siz de bu diziyi rdizi.com üzerinden izleyebilirsiniz.

Rdizi.com Sitesinde Yer Alan Diğer Aile Dizileri

Şuanda rdizi.com sitesinde yer alan Aile dizilerini siz de izlemek için hemen sitenin ana sayfasına giriş yapabilirsiniz. Yer alan dizilere her daim yenisi ekleneceği için siz de güncel diziler hakkında bilgi sahibi olabilmek için siteyi sürekli takipte kalın.
İşte, olan diziler: