•  
Bizler kimliklerimizin tutsağıyız. Kendi yarattığımız hapishanelerde yaşıyoruz. – Prison Break
Önerilen Diziler
Reality TV Dizileri: İzlerken hem bizleri güldürmeyi başarabilen hem de günün yorucu kısmını üzerimizden atmamıza yardımcı olup daha enerjik hissetmemizi sağlayan yapımlar… Bu şovları izlerken bir an da kendimizi bir gurubu ya da bir kişiyi desteklerken bulabiliyor, kendimizi bu şova kaptırabiliyoruz. İşte bizde sizler için bazı Realty Tv Dizilerini inceledik. Tüm bunları ve daha fazlasını Rdizi.com’ da rahatlıkla seyredebilirsiniz!

Love is Blind: Aşkı Bulabilmek İçin

Birbirinden ayrı karakterler de ki 15 kadın ve 15 erkeğin yer aldığı bu reality şov da kadınlar ve erkekler aynı ev de yaşıyorlar. Ancak birbirlerini görmeden sadece paravanların arkasından birbirlerinin seslerini duyarak karşılıklı tanışmaya ve sohbet etmeye başlıyorlar. Birbirlerini tanıma evresi ise tam olarak 10 gün sürüyor. Yaşanılan bu 10 günün sonun da birbirlerinden hoşlanan çiftler isterlerse tanışma evresine geçebiliyor. Eğer birbirlerini tanıdıklarında da fikirleri değişmezse bir apartman dairesine yerleşiyorlar. Bu aşamayı da sorunsuz atlatabilen çiftler evlenmeye karar veriyor.

Glow Up: Sanat Konuşuyor

Bir makyaj yarışması olan bu format da birbirinden farklı yeteneklerde ki makyaj sanatçıları en iyisi olmak ve sektör de adından söz ettirmek için yarışıyor! İki farklı sezonu bulunan bu şov da ve iki farklı yarışmacı gurubuna tanık olacaksınız. Bu yapımı ve çılgın sanatçıları izlerken siz de makyajın sınırlarını yeniden keşfedeceksiniz.

Prank Encounters: Şakalar Biraz Fazla Oluyor

Bir gizli kamera şakası programı olan bu yapım da şakaların yönetimini Stranger Things ile milyonların kalbini kazanan genç çocuk Gaten Matarazzo yapıyor. İnsanlar başlarına gelecek şeylerden tamamen habersiz bir şekil de en yakınları tarafından çok ağır bir şekil de şakaya maruz bırakılıyor. Prank Encounters’ ın her bölümün de farklı bir eğlenceye tanıklık edecek farklı hayatların eğlencesine konuk olacaksınız.

Next in Fashion: Gelecekteki Moda Tasarımcısı

Ülkelerin de ünlü birer moda yüzü olan Tan France ve Alexa Chung tarafından sunulan bir moda yarışması programıdır. Yarışmayı kazanan kişi 250.000 dolarlık ödülün de sahibi olacak. Dünyanın her köşesinden yarışmaya katılan tasarımcılar en iyi olmak ve bu sektör de adını kuvvetli bir şekil de duyuracak bu girişi yapabilmek için kendilerini ciddi bir yarışın içerisin de buluyorlar. Bu moda savaşlarının büyüsüne siz de kendinizi kaptırabilirsiniz…

The Final Table: Efsane Şefler ve Yemekler

Küresel bir yemek yapma yarışması programıdır. Yarışmacılar dünyanın en iyi şeflerinin bulunduğu masa da kendilerine yer edinmek için tüm gücüyle çalışma gösterirler. Dünyanın farklı yerlerinden yarışmaya katılan 12 takımın ikişerli ekipler şeklin de yarıştığı bu enfes mücadele hepinizi acıktıracak. Şovun her bölümün de faklı bir ülke mutfağına odaklanılıyor. Son bölümde ise yarışmaya katılan şefler arasından sadece tek bir şef seçilerek alanın da sembol ve efsane isme dönüşmüş dokuz harika şefin için de kendine yer bulabilmeyi başaracak.  

Selling Sunset: Emlakçılık da Yeni Bir Boyut

Amerika Los Angeles' da bulunan üst seviye de ki emlak konutların Oppenheim Grup' un seçkin emlakçıları tarafından LA’ da ki zengin müşteri portföyüne satış hikayelerinin anlatıldığı bir emlak yapımıdır. Satış işlemlerini gerçekleş meşini sağlamak bazı kişisel ilişkilerin geliştirilmesi açısından çok önemlidir. Bu yapımda gurupta bulunan emlakçıların kişisel hayatlarına ve ilişkilerine tanık olarak onların profosyonel yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz. İşte Rdizi.com’ da yer alan ve keyifle seyredebileceğiniz başka Reality Tv Dizileri !- Dead Places , - Why Are You Like This , - The Wedding Coach , - Haunted: Latin America